Cauti piese auto, accesorii auto sau echipamente? Nu ai timpul necesar, pentru a cauta in catalogul online ? Atunci poti trimite:

cerere oferta pret piese auto

Curea

Curea transmisie

Informatii pret: 0728.023.791
0731.341.061

PRODUCATOR
AE
Lungime
825 mm
Latime
10 mm
Agregate angrenate
agregat antrenat:generator
De la nr.sas.
81F090000
PRODUCATOR
AE
Strada
Kontichsesteenweg 67/1, Unit 4
Cod Postal (loc)
B-2630
Localitate
Aartselaar
Telefon
+32 (0) 345 19 711
Fax
+32 (0) 345 19 700
E-mail
info@federalmogul.com
Web
www.federal-mogul.com
ProducatorNumar OE
ALFA ROMEO116100210300
ALFA ROMEO117010210300
ALFA ROMEO195170710300
ALFA ROMEO195592320300
ALFA ROMEO60513650
ALFA ROMEO60534411
ALFA ROMEO60547821
ALFA ROMEO60591813
ALFA ROMEO60801493
ALFA ROMEO82404106
ALFA ROMEOVM46510541A
AUDI034903137
AUDI034903137A
AUSTIN13H5373
AUSTIN522704
AUSTINAAU3577
AUSTINADU4236
AUSTINCFB10825
AUSTINGCB10825
AUSTINGFB104
AUSTINGFB10825
AUSTINGFB183
AUSTINGFB192
AUSTINGFB195
AUSTINGFB252
AUSTINGFB60825
AUTOBIANCHI4224377
BMW07119990151
BMW32411268681
BMW32411276314
BMW32421706825
BMW32421717011
BMW8502320
CITROËN5430452C
CITROËN75492093
DAIHATSU9004832056
FIAT4224377
FIAT4313390
FIAT4464043
FIAT4467845
FIAT4478580
FIAT5430452
FIAT5518907
FIAT5930833
FIAT5956599
FIAT7581316
FIAT7604702
FIAT82404106
FORD1063290
FORD504101
FORD6104232
FORD821F6C301AA
FORD821F6C301AC
FORD96FB6C301AA
FORD98FB6C301AA
FORDH72AB8620AA
INNOCENTI82404106
JAGUARC29849
LADA11113701720
LADA1111370172001
LANCIA4313390
LANCIA5956599
LANCIA7581316
LANCIA7581317
LANCIA7604702
LANCIA82404105
MAZDA082018381
MAZDA112118381
MAZDA156218381
MAZDA232913715
MERCEDES-BENZ95X825N275
MG13H5373
MG522704
MGAAU3577
MGADU4236
MGCFB10825
MGGCB10825
MGGFB104
MGGFB10825
MGGFB183
MGGFB192
MGGFB195
MGGFB252
MGGFB60825
MORRIS13H5373
MORRIS522704
MORRISAAU3577
MORRISADU4236
MORRISCFB10825
MORRISGCB10825
MORRISGFB104
MORRISGFB10825
MORRISGFB183
MORRISGFB192
MORRISGFB195
MORRISGFB252
MORRISGFB60825
MOSKVICH4121308020
OPEL90156794
OPEL91140570
OPEL950362
OPEL950368
PORSCHE54709305
PORSCHE99919200650
RENAULT7700545221
RENAULT7700546002
RENAULT7700546003
RENAULT7700646222
RENAULT7700683283
RENAULT7701349028
RENAULT7701349038
ROVER13H5373
ROVER522704
ROVERAAU3577
ROVERADU4236
ROVERCFB10825
ROVERGCB10825
ROVERGFB104
ROVERGFB10825
ROVERGFB183
ROVERGFB192
ROVERGFB195
ROVERGFB252
ROVERGFB60825
SAAB830050
SAAB8339921
SEAT3899744
SEAT5930833
SUZUKI1752176000
SUZUKI1752178000
SUZUKI1752178100
TALBOT79226577
TRIUMPH13H5373
TRIUMPH522704
TRIUMPHAAU3577
TRIUMPHADU4236
TRIUMPHCFB10825
TRIUMPHGCB10825
TRIUMPHGFB104
TRIUMPHGFB10825
TRIUMPHGFB183
TRIUMPHGFB192
TRIUMPHGFB195
TRIUMPHGFB252
TRIUMPHGFB60825
VAUXHALL90156794
VAUXHALL91140570
VAUXHALL950362
VAUXHALL950368
VW034903137A
VW055131615A
ZASTAVA4224377
ZAZ9681308020
Real Time Analytics